Reklam

Galaxy S5'den üzücü haber

Yazar : Ferhat Çakıltaş , Tarih : 22 Ekim 2013 Salı 0 yorum
Bildiğiniz gibi Samsung, Galaxy S4’de beklediği satış rakamlarına ulaşamayınca bir sonraki amiral gemisi Galaxy S5’i daha erken bir tarihe almıştı. Birkaç haftadır gelen söylentilerde ise Samsung’unGalaxy S5’i metal kasa olarak üreteceğiydi. Ancak bu konuyla ilgili yeni gelen haberler pek iç açıcı değil!
GalaxyS5Info sitesinin haberine göre Samsung bir sonraki amiral gemisi Galaxy S5’i metal kasa ile piyasaya sürmeyecek. Habere göre şirket Galaxy Note 3’de kullandığı sahte plastik deri tasarımınıGalaxy S5 üzerinde de kullanacak.
1382010256_galaxy-s5-render.jpg Galaxy S5 sadece son zamanlarda piyasaya sürülen 'Note 3' ve kavisli ekran 'Galaxy Round' gibi, plastik arka kapağı suni deri olacak. Samsung’un Ocak veya Şubat gibi Galaxy S5’i tanıtacağı ve metal kasayı da 2014’ün ikinci çeyreğinde başlatacağı yeni “F” serisiakıllı telefonlarda kullanacağı söyleniyor.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum göndererek bize destek olabilirsiniz.Konuyla ilgili sorular ve tavsiyeler vermek için yorum yapabilirsiniz. Konu ile ilgili olmayan yorumlarınızı İletişim bölümünden sorabilirsiniz.