Reklam

iPhone 6 İçin Söylentiler Çoğalıyor...

Yazar : Ferhat Çakıltaş , Tarih : 7 Haziran 2014 Cumartesi 0 yorum
Büyük akıllı telefon üreticiler yeni amiral gemilerini tanıttı ve şimdi sıra Apple’da. Apple’ın merakla beklenen 2014 akıllı telefon modeli iPhone 6, sızdırılan bilgi ve görseller ile her zamanki gibi gündemden düşmüyor.
Apple, geçtiğimiz günlerde WWDC 2014 etkinliğinde iPhone 6’da kullanacağı iOS 8 mobil işletim sistemini tanıttı. Ancak iPhone 6 saece sızıntı ve dedikodulardan ibaret iddialarla biliniyor ve resmen açıklanmadı. Cihazın veya cihazların (4.7 inç ve 5.5 inç olmak üzere iki versiyon bekleniyor) Eylül ayında Apple tarafından tanıtılması bekleniyor. Sizlere bu haberimizde iPhone 6 ile ilgili en iyi ve en cesur iddia edilmiş bilgilerin bir kısmını sunacağız.
WWDC etkinliğinde duyurulan büyük şeylerden biri de Apple’ın yeni mobil işletim sistemi iOS 8 oldu. Yeni işletim sistemine HealthKit, QuickType ve iCloud Photo Library gibi anahtar özellikler dahil oldu. Ancak en heyecan verici özelliği ise artık mobil kullanıcıların bıkmış olduğu pil özelliği enerji tasarruf fonksiyonu oldu.Yeni nesil yazılım, kullanıcıların tek tek uygulamalar için pil kullanımını izlemeye olanak sağlayan bir özellik içermektedir. Uygulama cihazın gücünü korumak için kullanıcılara en çok hangi uygulamanın pili tükettiğini gösterecek.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum göndererek bize destek olabilirsiniz.Konuyla ilgili sorular ve tavsiyeler vermek için yorum yapabilirsiniz. Konu ile ilgili olmayan yorumlarınızı İletişim bölümünden sorabilirsiniz.